5 Půjčky s nižšími úrokovými sazbami

Uvažujete o žádosti o osobní půjčku, ale při pouhém přemýšlení nad bolestí hlavy, kterou by bylo porovnat všechny nabídky při hledání nejnižších úrokových sazeb, jste se této myšlenky vzdali? Co kdybychom vám řekli, že jsme práci udělali za vás a v tomto článku jsme shromáždili pět kreditů s nejlepšími úrokovými sazbami?

Protože rádi našim čtenářům usnadňujeme život, předkládáme vám nejvýhodnější neúčelové nabídky osobních úvěrů, které nevyžadují založení účtu u příslušné instituce, abyste mohli analyzovat, porovnávat a vybírat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

K čemu je bezúčelová osobní půjčka?

Osobní kredit bez účelu můžete použít na cokoliv chcete. Tento typ úvěru v podstatě nevyžaduje předložení dokumentů prokazujících, jak a kde hodláte peníze utratit. Může být použit na úhradu výdajů, jako jsou obřady, svátky, odborná školení a další účely.

Půjčky se specifickým účelem, jako je například vzdělávání nebo zdravotnictví, však bývají úročeny nižšími úrokovými sazbami než půjčky neúčelové, což neznamená, že nelze najít tento typ úvěru s rovněž výhodnými podmínkami.

Ale konec konců, jaké jsou úvěry s nejnižšími úrokovými sazbami?

Po prověření nabídky na trhu neúčelových osobních půjček a zvážení pouze finančních institucí, které pro žádost o půjčku nevyžadují založení účtu, jsme našli pět půjček s nejnižšími úrokovými sazbami.

V níže uvedené tabulce si můžete prohlédnout neúčelová řešení osobních půjček pro půjčku 7 500 eur s dobou splatnosti 36 měsíců, abyste mohli snáze porovnávat a následně vybírat podle svých potřeb.

Bezúčelový osobní úvěr | 7 500 eur na 36 měsíců(1)
Instituce OPÁLENÍ APR Měsíční platba MTIC
Younite Credit 7,53 % 9,9 % 234,44 € 8 619,81 €
Cetelem 8,20 % 11,2 % 238,35 € 8 760,74 €
cofidis 8,90 % 11,5 % 239,39 € 8 798,13 €
kreditní karta 8,10 % 11,5 % 239,49 € 8 801,56 €
Montepio Credit 8,25 % 11,6 % 239,69 €(dva) 8 809,81 €
  • Údaje převzaté z platformy online Simulace kreditu ComparaJá.pt 11. října 2019.
  • (1) Efektivní výše financování 7 500 eur na 36 měsíců bez pojištění, pouze včetně provizí.
  • (dva) Hodnota pojistného na životní pojištění (povinné) se již promítá do měsíčního poplatku.

#1 – Younited Credit má nejnižší úrokové sazby

Younited Credit je vítěznou institucí v klání o nejnižší úrokové sazby, protože má RPSN 9,9 % a měsíční poplatek 234,44 eur za neúčelovou osobní půjčku ve výši 7 500 eur na 36 měsíců.

MTIC (Total Amount Imputed to the Consumer) je 8 619,81 eur, což zahrnuje pouze náklady na provize, kromě hodnoty pojištění. Tato instituce však poskytuje volitelné pojištění úvěrového rizika, které lze zahrnout do financování.

Instituce nabízí částky financování mezi 3 000 a 40 000 eur se splatností 24 až 72 měsíců a pevnou úrokovou sazbou. S tímto typem úrokové sazby si můžete užít lepší správu rodinného rozpočtu, protože měsíční splátky jsou konstantní.

Chcete-li získat neúčelovou osobní půjčku u Younited Credit, nemusíte předkládat podpůrné dokumenty ani si zakládat účet u instituce. Stále můžete objednávat online s okamžitým schválením, po vyplnění všech požadovaných údajů.

#2 – Cetelem druhý v závodě

Na druhém místě v boji o nejnižší úrokové sazby je Cetelem s RPSN 11,2 % a měsíčním poplatkem 238,35 eur. MTIC je 8 760,74 eur včetně provizí a bez pojištění.

Stejně jako Younited Credit nabízí i tato instituce fixní úrokovou sazbu a nevyžaduje předplatné dalších produktů.

Cetelem nabízí řešení osobních půjček od 2 500 do 50 000 eur s dobou splatnosti od 12 do 72 měsíců, a pokud požádáte o půjčku od této instituce, máte předschválení online a bezprostřední.

K dispozici je volitelné pojištění a není účtován žádný poplatek za otevření ani smluvní náklady. Za každou splátku je pak účtována zpracovatelská provize ve výši 1,50 eur, která je již zahrnuta v hodnotě předloženého MTIC.

#3 – Cofidis také na stupních vítězů

Ihned poté vyniká Cofidis s RPSN 11,5 %. Za výše uvedených podmínek je měsíční poplatek 239,39 eur a hodnota MTIC, podobně jako v předchozích institucích, zahrnuje pouze provize bez hodnoty pojištění.

Tato instituce poskytuje finanční prostředky pro jakýkoli účel mezi 5 000 a 50 000 eur se splatností 24 až 96 měsíců a neúčtuje poplatek za otevření ani poplatek za předčasné splacení.

Cofidis také nabízí možnost smluv za pevnou sazbu, nicméně nabízí možnost upravit si poplatky a měsíční platby podle svých potřeb.

Kromě toho, že tato instituce nabízí nižší úrokové sazby, umožňuje také doplnit půjčku o pojištění úvěrového rizika.

#4 – Credibom ve sporu o třetí místo

Credibom má RPSN 11,5 %, stejnou jako u Cofidis, ale měsíční splátka a MTIC jsou o něco vyšší, což tuto instituci řadí na čtvrté místo v soutěži o nejnižší úrokové sazby.

Do celkové výše kreditu se také nezapočítávají náklady na pojištění, jsou zahrnuty pouze provize.

U neúčelových osobních půjček nabízí tato instituce možnosti financování mezi 5 000 a 75 000 eur s dobou splatnosti 24 až 84 měsíců.

Při schvalování úvěru neúčtuje výdaje a umožňuje předvídat likvidaci bez nákladů. Nabízí také volitelné pojištění úvěrové ochrany a dává vám flexibilitu při výběru data platby.

#5 – Montepio Credit na konci řádku

Montepio Crédito je z pěti bank tou s nejvyšší úrokovou sazbou pro osobní půjčku ve výši 7 500 eur na 36 let, a to 11,6 %.

Tato instituce vyžaduje při čerpání úvěru životní pojištění a výše pojistného je již promítnuta do měsíčního poplatku. Máte však možnost uzavřít toto pojištění u kteréhokoli jiného pojistitele, pokud budou dodrženy podmínky uvedené ve FIN (standardizovaném informačním listu).

Za otevření smlouvy nejsou účtovány žádné provize a podobně jako v jiných institucích, i tato nabízí fixní poplatek.

Montepio Crédito nabízí půjčky až do výše 25 000 eur s dobou splácení až 96 měsíců a účtuje si poplatek za zpracování splátek ve výši 1,50 eur + kolkovné.

Jakou nabídku zvolit?

Provedené simulace vám umožní mít představu o tom, které instituce nabízejí neúčelové osobní půjčky s nižšími úrokovými sazbami, abyste měli při vyhledávání reference.

Před rozhodnutím byste neměli zanedbávat řádnou analýzu a srovnání, abyste se ujistili, že vyberete nabídku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Vždy byste měli vzít v úvahu výši financování a platební lhůtu, protože změna těchto faktorů může způsobit kolísání sazeb.

Další aspekty, jako je typ úrokové sazby (pevná nebo variabilní), flexibilita při úpravě platebních podmínek, sjednávání pojištění nebo jiných produktů a rychlost schválení jsou také faktory, které je třeba před rozhodnutím vzít v úvahu.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *