Jak může soukromá lékařská praxe překonat překážky úspěchu

Jak procházím soukromá lékařská praxe Prostřednictvím konzultací a mluvení v USA jsem zaznamenal, že soukromé praxe trpí velmi vysokou mírou selhání.

Podle Davea Chase, autora Příručka generálního ředitele k obnovení amerického snu43 procent podniků souvisejících se zdravotní péčí zkrachuje během prvních pěti let. Jediným odvětvím, které má podle všeho vyšší poruchovost, je restaurační průmysl.

Hlavním důvodem, proč „soukromí podnikatelé“ v dnešním prostředí selhávají, je to, že prostě nejsou identifikovat jejich rizikové faktory. Příliš mnoho zdravotníků podceňuje zdroje, které jsou potřebné pro úspěšnou praxi.

Většina lékařů není vyškolena, aby rozvíjela podnikání jako úspěšný podnikatel. Svou kariéru postavili na své vášni pro zdraví a wellness – nikoli na analýze finančních výkazů a maximalizaci zisků.

Ale k úspěchu při budování finančně udržitelného podnikání potřebujete silný organizační základ. Chcete-li chránit svou soukromou praxi před selháním, proveďte tyto základní kroky předem.

1. Definujte svou vizi úspěchu

Udělejte si chvilku a zvažte své skutečné záměry. Je nezbytné, abyste si definovali své profesní a osobní cíle a svou ideální vizi úspěchu.

Začněte proces vize pojmenováním svého čisté finanční cíle takže vás dovedou k následnému kroku identifikace jak a když. Zjistěte, zda vaše vize soukromé praxe zahrnuje použití jiných praktiků ve vašem způsobu poskytování služeb, nebo zda máte v úmyslu být jediným vlastníkem.

2. Vydejte se provozovat ziskový obchod

Kdybych mohl změnit jednu věc na pohledu naší společnosti na servis obchodní modely v souvislosti se zdravotnictvím by se jednalo o představu, že soukromé zdravotnické praxe fungující jako úspěšné a ziskové podniky je v rozporu s jejich posláním.

Přesto jsou lékaři a poskytovatelé zdravotní péče často tak investováni do své vlastní vášně pro svou práci, že přehlížejí stránku ziskovosti podnikání.

Půjčení stránky od investiční legendy Warrena Buffeta: Prioritou #1 je nikdy neztratit peníze, prioritou #2 je nikdy neztratit peníze a prioritou #3 je nikdy neztratit peníze.

3. Investujte čas do solidního podnikatelského plánu

Vyjádřit svou vizi cesty vpřed má obrovskou hodnotu. Psaní podnikatelského plánu— dokonce a Štíhlý podnikatelský plán to je krátké a snadno aktualizovatelné – pomůže. Je prokázáno, že společnosti, které ano obchodní plánování roste o 30 % rychleji. Pokud tak učiníte, pomůže vám to lépe určit vaše konkrétní cíle pro podnikání a také vám umožní pochopit, jak podpořit trvalý růst.

Někteří by mohli být v pokušení pustit se do akce a přijít na proces budování firmy za pochodu – to, co bychom mohli nazvat „stavba letadla za letu“. Jednoduše řečeno, toto není nejúčinnější nebo nejefektivnější přístup.

Začněte jasným porozuměním proč chcete otevřít vlastní praxi.

Součástí definování vašeho proč identifikuje svůj vztah k dalším klíčovým otázkám, včetně:

  • SZO je cílová demografická skupina?
  • Co je vaše hlavní služba nebo produkt?
  • Když chceš začít?
  • A jak budeš realizovat svou vizi?

Buďte co nejkonkrétnější cíle a milníky. Dobře sestavený podnikatelský plán pomáhá zajistit, že nejen točíte kola, ale že postupujete podle jasně nakresleného strategického plánu, který je v souladu s konkrétní, měřitelné cíle pro vaše podnikání.

Pokud si nejste jisti, jak by měl vypadat obchodní plán lékařské praxe, podívejte se na několik příkladů v Ukázková galerie obchodního plánu Bplans.

4. Vytvořte odpovědnost pomocí metrik

Jedna věc je vytvořit plán, ale druhá věc je realizovat ho a dosáhnout svých cílů. Tajemství realizace vaší strategie soukromé praxe je přes metriky. Kromě přemýšlení o svém kdo co kde kdy proč, a který otázky, definujte, jaké budou měřitelné metriky, které vám řeknou, kdy dosáhnete svého cíle.

Měly by obsahovat časový limit – kdy tohoto cíle dosáhnete? Doporučuji vytvořit týdenní, měsíční a čtvrtletní metriky. Mezi klíčové finanční metriky patří vaše rozvaha, výkaz zisku a ztrátya čistý příjem. Mezi další patří tok peněz analýza výpisů, mix plátců, hlášení o zrušení a marketingová/referenční účinnost.

Účetní výkazy můžete nastavit v Excelu a nástroji pro řízení podniku jako LivePlan který se připojuje k vašemu online účetnímu systému a nabízí obchodní panel, může to urychlit a zjednodušit.

Další výhodou používání metrik je, že pomáhají vašemu týmu, aby byl odpovědný, aniž byste museli mikromanažovat každý jejich krok. Užitečným motivátorem může být přidání pobídek pro zaměstnance, aby dosáhli svých cílů.

5. Pochopit model financování zdravotního pojištění

Základní realitou, kterou si musí všichni podnikatelé v soukromé praxi uvědomit, je, že nikdy neexistuje záruka pokrytí.

Udělejte toto: Zavolejte na telefonní číslo uvedené na zadní straně kartičky zdravotní pojišťovny a ověřte si své vlastní výhody pro jakoukoli službu, kterou nabízíte (pracovní terapie, logopedie, chiropraxe atd.).

Pointa je, že musíte porozumět omezujícím faktorům a trendům souvisejícím s účtováním zdravotní péče v závislosti na demografické situaci vašeho pacienta, diagnóze, nabídce služeb atd. Pravidlem je, že by mělo být 60 procent vašich finančních prostředků cash flow pozitivní do 30 dnů nebo méně od data doručení. Vaše soukromá praxe se tak bude finančně pohybovat správným směrem.

6. Připravte se na nejhorší možné scénáře

Při vytváření strategie musíte být připraveni na podmínky, které by mohly ovlivnit vaše přežití. Položte si různé otázky, od toho, co by se stalo, kdyby váš nejlepší terapeut odešel, aby s vámi soutěžil, až po co kdyby váš zdroj financování přestal platit (Medicaid atd.)?

Formulujte strategii překonat tyto překážky před stávají se. Vyhněte se například klinickým a personálním problémům tím, že jasně sdělíte svá očekávání svým zaměstnancům a formulujete zásady v balíčcích pro zaměstnance i klienty na vše od HIPAA po očekávané doby odezvy na dotazy.

7. Najměte si nejlepší zaměstnance, které najdete

Jednotný tým může změnit vaši praxi. Najměte si nejlepší personál můžete najít – vyplatí se to. Pokud máte zaměstnance, kteří nejsou úplně pozadu mise praxe a jednoduše se každý den připojují a odcházejí, nepřispívají k úspěchu organizace.

Zejména jsem to viděl, když praktikující najímali své přátele, aby pro ně pracovali. Zaměstnanci, kteří mají vášeň pro svou práci, kteří vždy jednají s ohledem na nejlepší zájmy společnosti, kteří hledají způsoby, jak přispět, a kteří přinášejí nové nápady, budou životně důležitými členy týmu pro zajištění úspěchu praxe.

8. Sestavte podpůrný tým, který vám pomůže se zásadními rozhodnutími

Obklopte se lidmi, kteří vám mohou poskytnout morální nebo profesionální podporu. Mohou to být zaměstnanci, přátelé, konzultanti a další. Při vytváření strategie potřebujete tým, který vám může dohlížet přes rameno.

Vědět, kdy si najmout pomoc; není třeba řešit každou výzvu sám. Najděte odborníky v oblastech, o kterých víte, že nejsou vašimi silnými stránkami. Pokud si nejste jisti, kde začít, SCORE nabízí skvělý mentorský program které vám mohou pomoci vybudovat vaši lékařskou praxi s důvěrou.

Brandon Seigel je mezinárodně známý obchodní kouč a prezident společnosti Wellness Works Management Partners. V současné době řídí několik soukromých praxí a konzultuje s podnikateli a soukromými praxemi po celém světě. Je uznávaným lídrem v dnešním prostředí soukromé praxe a je častým hlavním řečníkem a školitelem organizací, asociací a univerzit. Jeho nová kniha The Private Practice Survival Guide: A Journey to Unlock Your Freedom to Success (Rebel Press, 5. února 2019) pokrývá základní otázky, jak otevřít úspěšnou soukromou praxi. Více se dozvíte na wellnessworksmp.com nebo brandonseigel.com.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *