Jak provést testy kódu?

Děláte si řidičák, ale bojíte se, že ještě nejste připraveni složit zkoušku z kódu? Online platforma Bom Condutor je služba na podporu studia zákona o silničním provozu s cílem připravit budoucí řidiče na složení zkoušky. V tomto článku vysvětlujeme, k čemu tato platforma je, jak funguje a jak můžete provádět bezplatné testy kódu.

K čemu slouží platforma Bom Condutor?

Platforma Bom Condutor je online a zcela bezplatná služba, jejímž cílem je pomoci budoucím řidičům připravit se na zkoušku z kódu, poskytnout přístup k materiálům, které jim pomohou lépe porozumět zákonu o silničním provozu, a také poskytnout testy kódu, abyste mohli uplatnit své znalosti. do praxe.

Otázky a obsah dostupný na Bom Condutor jsou aktualizovány v souladu s nejnovější verzí Kodexu silničního provozu a testovací otázky jsou ty, které používá IMT ve zkušebních centrech.

V nabídce „Knihovna“ máte přístup k dokumentaci a různému obsahu, který vám pomůže při studiu a přípravě na zkoušku. K nahlédnutí jsou k dispozici přehledy různých předmětů, které jsou součástí silničního řádu a které jsou při zkoušce hodnoceny, a informace o dopravních značkách včetně jejich popisů a vyobrazení.

Jak to funguje?

Na platformě Bom Condutor si můžete vytvořit uživatelský profil pro přístup k záležitostem z Highway Code a absolvovat testy jako přípravu na zkoušku. Kromě toho můžete posoudit svůj index dobrého řidiče (IBC), jehož účelem je dát vám vědět, zda jste již připraveni na zkoušku kódu.

Tento index se vypočítává na základě informací, které platforma shromažďuje z testů, které jste absolvovali, například kolik jste jich absolvovali, průměrný počet nesprávných odpovědí a počet úspěšně dokončených testů.

Po analýze těchto informací jsou jejich výkonu přiřazeny body s hodnotou IBC mezi 0 a 100. Tato platforma se domnívá, že uživatel s IBC 70 je již připraven podstoupit zkoušku, a čím více se tato hodnota blíží 100, tím lépe budete připraveni.

Důležité:

Studijní materiál poskytnutý společností Bom Condutor nenahrazuje knihu kódů dálnic, jediným účelem je shrnout záležitost, usnadnit její pochopení a doplnit informace v knize kódů.

Jak vytvořit uživatelský účet?

Chcete-li při používání Bom Condutor těžit z nejlepších zkušeností, doporučujeme vám vytvořit si uživatelský účet. Tímto způsobem budete mít přístup ke svým statistikám, konkrétně kolik otázek jste již odpověděli, stejně jako míru těch správně zodpovězených, míru schválení v testech, které jste absolvovali, průměrnou dobu potřebnou k dokončení testu , mezi ostatními.

Uživatelský účet Bom Condutor si můžete vytvořit dvěma různými způsoby: pomocí své e-mailové adresy nebo prostřednictvím svého profilu na Facebooku.

Vytvořte si účet Bom Condutor pomocí svého e-mailu

Chcete-li vytvořit uživatelský účet pomocí svého e-mailu, musíte vstoupit na stránku pro vytvoření účtu, která je na platformě k dispozici, a postupovat podle následujících kroků:

 1. Klikněte na „Vytvořit účet“;
 2. Vložte svůj e-mail;
 3. Zkontrolujte svou doručenou poštu, protože od platformy obdržíte e-mail s vašimi přístupovými údaji;
 4. Klikněte na „Dokončit registraci“;
 5. Budete přesměrováni na stránku webu a musíte vyplnit předložený formulář s chybějícími osobními údaji;
 6. Registraci dokončíte kliknutím na „Uložit data“.

Nezapomeň:

Heslo poskytnuté platformou je dočasné, takže ho musíte změnit v kroku 5, když přistupujete k formuláři pro vyplnění osobních údajů.

Vytvořte si účet přes Facebook

Pokud chcete, můžete Přihlásit se na platformě prostřednictvím svého účtu na Facebooku. Chcete-li tak učinit, postupujte podle následujících kroků:

 1. Vstupte na stránku vytvoření účtu;
 2. Vyberte možnost „Přihlásit se přes Facebook“;
 3. Autorizujte přístup ke svému jménu, profilovému obrázku a e-mailové adrese kliknutím na „Pokračovat jako (vaše jméno)“;
 4. Budete přesměrováni na stránku webu a musíte vyplnit předložený formulář s chybějícími osobními údaji;
 5. Registraci dokončíte kliknutím na „Uložit data“.

Při úpravě osobních údajů máte možnost zvolit si kategorii řidičského oprávnění, o kterou žádáte. Tímto způsobem budou informace v IBC odkazovat na kategorii, kterou si zvolíte, a výsledky testů, které absolvujete v jiných kategoriích, se nebudou započítávat do indexu přípravy.

Kategorii, o kterou se hlásíte, můžete kdykoli změnit v nastavení účtu.

Jak provést testy kódu?

Testy Highway Code jsou na Bom Condutor k dispozici zdarma a můžete je absolvovat kdykoli.

Pro přístup k testům stačí udělat Přihlásit se ve svém uživatelském účtu a v nabídce vlevo klikněte na „Testy kódu“.

Při výběru této nabídky se zobrazí stránka s několika možnostmi, kde si můžete vybrat doporučený test nebo vybrat konkrétní kategorii.

Jaké typy testů jsou k dispozici?

Platforma nabízí několik typů testů a můžete si vybrat absolvování doporučeného testu, který je připraven na základě vašeho profilu s přihlédnutím ke kategorii, do které se hlásíte, a vašemu výkonu v testech, které jste dosud absolvovali.

Můžete si také zvolit provádění testů kódu podle kategorií, to znamená, že když vstoupíte do nabídky testů, máte na výběr z několika kategorií, konkrétně:

 • B – Kandidáti pro kategorie B nebo B1;
 • A – Kandidáti na kategorii A se již kvalifikovali s kategorií B;
 • A + B – Kandidáti pro kategorii A nekvalifikovaní s kategorií B;
 • AM – bývalý průkaz mopedu;
 • C – kandidáti pro kategorii C;
 • D – Kandidáti na kategorii D.

Pokud dáváte přednost provádění těchto testů kódů, musíte vybrat kategorii, do které se hlásíte a kterou jste uvedli ve svém profilu. Po výběru požadovaného testu si musíte vybrat typ testu, který chcete provést. Existuje pět typů testů:

 1. Zkouška – test s náhodnými otázkami, rovnoměrně rozdělenými podle tématu. Přednost mají otázky, na které jste dosud neodpověděli;
 2. Novinka – testujte pouze s otázkami, na které jste dosud neodpověděli;
 3. Tematický – test s otázkami na jedno nebo více konkrétních témat, mezi nimiž lze vybírat;
 4. Obtížný – test s otázkami, které uživatelé platformy nejvíce selhaly;
 5. Špatně – test s otázkami, na které jste dostali špatné odpovědi.

Zajistěte svou bezpečnost a bezpečnost lidí kolem vás

Všechny otázky a obrázky použité na webových stránkách Bom Condutor jsou autorem IMT a jsou to otázky používané ve veřejných (IMT) a soukromých zkouškových centrech, které vám pomohou studovat do hloubky a řádně se připravit na zkoušku, čímž se vyhnete nákladům. plus – ve výši stovek eur – pokud musíte opakovat.

Otázky na platformě jsou také pravidelně aktualizovány, a to prostřednictvím změn provedených v silničním zákoníku, stejně jako nové otázky jsou přidávány do databáze, kdykoli IMT spustí nové.

Je třeba poznamenat, že důkladná znalost silničního předpisu je nezbytná pro zajištění bezpečnějšího pohybu na silnici, snížení rizika úmrtí na silnicích – jen v roce 2019 bylo 472 smrtelných – a stále je to něco, co se potenciálně promítne do vyššího pojistného. v pojištění automobilů vzhledem k tomu, že pojistitelé přidělují bonusy řidičům, kteří neuplatňují nároky na jejich odpovědnost.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *