Jaká je nejlepší kreditní karta s body?

Co kdybychom vám řekli, že nákupy, které provedete kreditní kartou, vám mohou získat body, které lze později vyměnit za zboží nebo služby? Některé karty mají tuto přidruženou výhodu a vaše výdaje mohou být později transformovány na letenky, hotelové pobyty, domácí spotřebiče a další typy produktů dostupných v síti partnerů vaší banky. Seznamte se s top 5 a vyberte si kreditní kartu s body, která je pro vás ideální.

Jak funguje kreditní karta s body?

Při použití karty můžete při každém nákupu nasbírat body na svou kreditní kartu. Tento typ karty má zpravidla určitý počet bodů spojených s částkou, kterou utratíte, to znamená, představte si, že vaše finanční instituce definuje, že za každé utracené euro dostanete jeden bod, tedy za nákup 10 eur, nashromáždíte na své kreditní kartě 10 bodů.

Při používání karty s body tedy shromažďujete body, které lze později vyměnit za zboží nebo služby v rámci sítě partnerů vaší banky.

Uvědomte si však, že na některých kartách platí body, které mohou trvat jeden až pět let, takže pokud je nepoužijete ve stanovené době, můžete o ně přijít.

Pamatujte také na to, že některé karty vyžadují dosažení minimálního počtu bodů, než je budete moci používat, a proto je vhodné se v bance dobře informovat o podmínkách vaší karty s body.

Kterých 5 nejlepších kreditních karet s body v Portugalsku?

Abychom vám výběr usnadnili, analyzovali jsme pět nejlepších kreditních karet s body a jejich funkcemi, jak je uvedeno v tabulce níže.

5 nejlepších kreditních karet s body
Kartu Karta ActivoBank Classic Odměnová karta WiZink Zlatá karta – Millenium bcp Postojová karta – Unibanco Životní karta – Unibanco
APR 15,0 % 15,3 % 15,3 % 15,3 % 15,3 %
Anuita 0 € 0 € 30 € 0 € 0 €
Náklady na nevyužití (měsíc) 0 € 0 € 0 € 3,33 € 3,33 €
poplatek za čerpací stanici 0,50 € 0 € 0,50 € 0 € 0 €
Maximální úvěrový limit 2 000 € 6 000 € 50 000 € NA NA
Body za utracené euro 0,1 1 1 1 1
bodová platnost 2 roky 5 let 5 let 1 rok 1 rok
partnerská síť zvětšený zvětšený zvětšený zvětšený zvětšený
Účel použití bodů Volný čas, dekorace, móda, dary, palivo, pojištění, supermarkety a hypermarkety Volný čas, dekorace, móda, pohonné hmoty, půjčovny aut, supermarkety a hypermarkety Cestování, restaurace, hotely, hostince, lázně, volný čas, solidarita, vína, elektronické zboží Krása, restaurace, turistika, volný čas, služby a móda Krása, restaurace, turistika, volný čas, služby a móda

Karta ActivoBank Classic

Kreditní karta ActivoBank Classic nabízí bodový program, ve kterém za každé utracené euro nasbíráte 0,1 bodu, který lze využít v široké síti partnerů ActivoBank, na zboží a služby související s volným časem, dekorací, módou, dary, pohonnými hmotami, pojištění, supermarkety a hypermarkety s platností dva roky.

Vzhledem ke zbytku prezentované nabídky je vidět, že se jedná o bodově nejméně výhodnou kartu, neboť má nejnižší nabídku na utracené euro.

Tato kreditní karta s body je bez ročních poplatků a poplatků za nepoužívání a má roční procentní sazbu (RPSN) ve výši 15 %. Nabízí také úvěrový limit ve výši dva tisíce eur, pod to, co nabízejí jiné karty.

Odměnová karta WiZink

Kreditní karta WiZink Rewards má RPSN mírně vyšší než předchozí, činí 15,3 % a nabízí maximální úvěrový limit šest tisíc eur, rovněž vyšší než výše uvedený.

Na druhou stranu tato bodová karta nabízí jeden bod za každé utracené euro a vyniká pětiletou dobou platnosti.

Tato karta, kromě toho, že je osvobozena od anuity a jakýchkoli měsíčních nákladů na nepoužívání, má také výhodu v tom, že neúčtuje poplatek za čerpací stanici.

Síť partnerů WiZink je rozšířena a umožňuje využití bodů ve službách souvisejících s volným časem, dekorací, módou, pohonnými hmotami, půjčovnami aut, supermarkety a hypermarkety.

Zlatá karta – Millenium bcp

Karta Millennium bcp Gold je v rámci prezentovaných nabídek jedinou kreditní kartou s body, která si účtuje roční poplatek v hodnotě 30 eur. Stejně jako předchozí je však také bez měsíčních nákladů na používání.

Má RPSN 15,3 % a maximální úvěrový limit 50 tisíc eur, mnohem vyšší než limit, který poskytovaly dříve prezentované karty.

Používáním karty Millenium bcp Gold za každé utracené euro nasbíráte jeden bod, který můžete během pěti let využít v široké škále zboží a služeb v oblasti cestování, restaurací, hotelů, hostinců, LÁZNĚ, volný čas, solidarita, vína a elektronické zboží.

Karta postoje a života – Unibanco

Karty Attitude a Life společnosti Unibanco, stejně jako karty WiZink a Millennium bcp uvedené výše, mají TEAG 15,3 %.

Tyto karty jsou jediné, které mají v případě nečinnosti déle než šest měsíců poplatek za nevyužití, pevně stanovený na 3,33 eur, ale obě jsou osvobozeny od anuity a poplatku za benzín.

Použitím bodové karty Unibanco Attitude nebo Life můžete za každé utracené euro nasbírat jeden bod a jeho použití musí být uskutečněno do jednoho roku s výhodami v široké síti partnerů instituce, zboží a služeb souvisejících s krásou, restauracemi, cestovním ruchem. , volný čas, služby a móda.

Jak si vybrat nejlepší kreditní kartu s body?

Před výběrem nejlepší kreditní karty s body byste měli prozkoumat a analyzovat všechny nabídky na trhu. Existují některé aspekty, které byste měli vzít v úvahu, jmenovitě roční poplatky, RPSN, sankční politiky, výhody a další výhody nabízené určitou kreditní kartou, abyste získali tu, která nejlépe vyhovuje vašim konkrétním potřebám.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *