Nemůžete se rozhodnout, jaký podnikat v roce 2020? Žádný problém, my vám to řekneme

Tento článek je součástí našeho Průvodce zahájením podnikáníkurátorský seznam našich článků, které vás rychle zprovozní!

Každý měsíc navštíví Bplans více než 1 milion lidí. Většina z těchto lidí je ve velmi raných fázích zahájení podnikání a jako takoví hledají, co udělali ostatní. Někteří se již rozhodli a jsou v procesu psaní podnikatelského plánu.

Kladou si otázky: Co by měla restaurace, která potřebuje podnikatelský úvěr, zahrnout do svého podnikatelského plánu? Jak napsat shrnutí pro online obchod s oblečením?

Ať už píšete obchodní plán nebo jen hledáte data, která by potvrdila váš výzkum, kontrola vzorových obchodních plánů vám může poskytnout vynikající přehled, který vám pomůže sepsat si vlastní plán a promyslet každý aspekt zahájení vašeho podnikání.

S jakým podnikáním byste tedy měli letos začít? Jaká jsou nejoblíbenější odvětví? Jaké příležitosti se otevírají v roce 2020?

Nemůžeme vám přesně říci, jaký typ podnikání byste měli vy osobně začít (to by z věcí zcela vyloučilo zábavu), ale můžeme vám říci, které z našich ukázkových obchodních plánů byly v roce 2018 nejoblíbenější.

Nejoblíbenější obchodní plány na Bplans

V roce 2018 byly naše nejoblíbenější vzorové obchodní plány:

  1. Pekařství
  2. Kavárna
  3. Vlasy a krása, salon a lázně
  4. Restaurace rychlého občerstvení
  5. Zemědělství a farmaření
  6. Neziskové služby pro mládež
  7. Maloobchod s oblečením
  8. Konstrukce
  9. Úklidové služby
  10. Osobní plánování akcí

Stravování: Restaurace, pekárny a kavárny

Naše vzorové obchodní plány v kategorii restaurace, pekařství a kavárny se trvale řadí mezi 20 nejlepších na Bplans. Samozřejmě, franšízové ​​obchody s rychlým občerstvením také stále rostou – celosvětově rychlé občerstvení generuje více než 570 miliard dolarů.

Pokud uvažujete o zahájení podnikání v odvětví potravinářských služeb, doporučujeme připravit se na zdravý, i když eklektický rok dopředu. Podívejte se na tento skvělý seznam potravinových trendů pro rok 2020.

Pokud to se svým výzkumem myslíte vážně, nezapomeňte se také podívat na „Co je žhavé kulinářské předpovědi“ sestavené Národní asociací restaurací. Doporučuji také podívat se na předpovědi potravinových trendů FAPC pro rok 2020.

To nejlepší z Bplans pro založení pekárny, restaurace nebo kavárny:

Salon a lázně

Salonní a lázeňský průmysl neustále roste a vyvíjí se. Stejně jako prodejce oděvů musí znát módní trendy, kadeřníci a kosmetické salony musí zůstat na špičce trendů účesů, vzhledu a dalších kosmetických trendů, včetně nových ošetření a produktů.

V minulém roce odborníci předpovídají, že léčba vylepšená CBD přistane na scéně po celé zemi. Ujistěte se tedy, že víte, jaké služby další salony přidávají do kosmetické nabídky v nadcházejícím roce.

To nejlepší z Bplans pro založení salonu nebo lázní:

Zemědělství a farmaření

Vzorové obchodní plány zemědělství a zemědělství byly v roce 2019 populárnější než kdykoli předtím.

Domníváme se, že je to částečně kvůli rostoucímu zájmu o suroviny přímo z farmy nebo o suroviny z místních zdrojů. Může to ale také souviset s novější legislativou týkající se pěstování a prodeje konopí v lékárnách s marihuanou a dalšími přicházejícími prodejními příležitostmi v USA.

To nejlepší z Bplans pro zahájení podnikání v zemědělství nebo zemědělství:

Neziskové služby pro mládež

Založení neziskové organizace jako způsob, jak využít své dovednosti k oslovení komunity, je na Bplans vždy oblíbeným tématem. Vždy je potřeba kvalitní poradenské nebo mentorské služby; pokud máte zájem o sport, můžete založit basketbalovou mládežnickou ligu; a pokud máte zájem o vzdělávání, můžete začít s programem pomoci s domácími úkoly po škole.

Tam venku není nouze. Pokud uvažujete o založení neziskové organizace, podívejte se na trendy ve filantropii pro rok 2020. A spojte se s Národní radou neziskových organizací, abyste se dozvěděli více o širších trendech ovlivňujících neziskové organizace v roce 2020.

To nejlepší z Bplans pro založení neziskové organizace:

Maloobchod a oblečení

Maloobchod s oblečením je další oblastí, kde zaznamenáváme velký zájem čtenářů – jak o kamenné obchody, tak o elektronický obchod.

Jedním z nejpozoruhodnějších maloobchodních trendů, které je třeba v roce 2020 sledovat, je rostoucí úspěch hybridního nebo vícekanálového maloobchodu – což znamená, že maloobchodníci s fyzickým umístěním budou mít s větší pravděpodobností také odnož elektronického obchodu nebo online prodeje.

Pro více informací o letošních maloobchodních trendech se podívejte na tento podcast od National Retail Federation.

To nejlepší z Bplans pro maloobchod s oblečením a elektronický obchod:

Úklidové služby

Úklidové služby patří mezi nejjednodušší a nejdostupnější podniky, které lze začít, a očekává se, že toto odvětví do roku 2020 podpoří 6procentní růst nových pracovních míst.

Stejně jako ve stavebnictví se očekává, že trend směrem k ekologickým nebo ekologickým řešením bude pokračovat i v roce 2020.

To nejlepší z Bplans pro zahájení podnikání v oblasti úklidových služeb:

Plánování akce

Od plánování svateb přes velké galavečery až po velké firemní akce, stále více firem a jednotlivců hledá pomoc s detaily.

Očekává se, že odvětví plánování událostí poroste rychleji než průměrné odvětví – o více než 11 procent do roku 2026. Další informace o tom, jak toto odvětví roste a jak se mění, najdete v těchto asociacích pro plánování událostí.

To nejlepší z Bplans pro zahájení podnikání v oblasti plánování událostí:

Stále hledáte ten správný podnikatelský nápad? Podívejte se na našeho průvodce generováním stovek podnikatelských nápadů nebo na tento seznam více než 30 nápadů. Pokud tam ještě nejste, podívejte se na našeho průvodce, jak najít skvělý podnikatelský nápad.

Candice je spisovatelka na volné noze, šperkařka a hybrid digitálního marketingu. Více se o ní můžete dozvědět na jejích osobních stránkách nebo ji kontaktovat na Twitteru @candylandau.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *