Provádějte bezpečné nákupy s předplacenou kartou

nákupy online získávají půdu pod nohama a dobývají stále více Portugalců. Ať už s předplacenou kartou nebo bankovním převodem, spotřebitel má k dispozici několik platebních možností, díky kterým je tento způsob dostupnější. Budete ale při platbách přes internet vždy v bezpečí? To se dozvíte v tomto článku.

Podle studie provedené společností Nielsen v Portugalsku 94 % spotřebitelů s přístupem k internetu již provedlo alespoň jeden nákup. online.

Od cestování po módní produkty a vstupenky na akce e-commerce těší spotřebitele, kteří v dnešní době stále více hledají pohodlné a okamžité možnosti nákupu.

Jak se liší od ostatních karet a jak funguje?

Aby někteří lidé, kteří nemají přístup ke kreditní kartě, mohli nakupovat online, objevily se předplacené karty, jejichž dodržování (na rozdíl od těch prvních) nezávisí na výši příjmu nebo dluhové historii dotyčné osoby.

Na rozdíl od klasických kreditních karet není u předplacené karty možnost splatit dluh do konce měsíce zdarma.

Ve skutečnosti při platbě tímto prostředkem nelze ani uvažovat o existenci dluhu, vzhledem k tomu, že zůstatek předplacené karty je vždy kladný a nelze jej vypořádat po etapách.

Tyto karty však mají předem definovaný nákupní limit jako způsob, jak se vyhnout podvody.

Další nevýhodou, kterou mohou mít některé karty tohoto typu, je fakt, že musíte platit další výdaje za načtení předplacené karty (což se u klasických karet nestává, protože mají strop který se zdarma obnovuje).

V případě některých produktů mohou být také náklady spojené s tím, že kartu nějakou dobu nepoužíváte, proto je důležité všechny tyto aspekty před předplacením předplacené karty nejprve porovnat.

Některé společnosti – jako je tomu obvykle u hotelů v době rezervace – kladou překážky při platbě tímto typem karty, což může být nevýhodou, kterou je třeba zvážit.

Možnost CGD: Pro předplacená karta

Tato možnost Obecné hotovostní vklady je jednoduchý a praktický, je přijímán ve více než 48 tisících provozovnách v Portugalsku a 18 milionech po celém světě. Umožňuje lepší kontrolu výdajů a je ideální pro výrobu nakupovat v e-commerce. Je přijímána na národních i zahraničních stránkách připojených k sítím MasterCard.

Aby si zákazníci mohli předplatit tuto kartu, musí být starší 18 let a musí mít běžný účet u Caixa a aktivní službu Caixadirecta (online).

Načíst Pro je možné ručně i automaticky od 5 eur. Manuální dobíjení lze provést u služby Caixautomática CGD, u Caixadirecta (online nebo telefonicky), u Multibanco (prostřednictvím volby „Platby za služby“) nebo dokonce na kterékoli pobočce této banky.

Pokud jde o automatické dobíjení, tyto probíhají prostřednictvím měsíčního plánu (30. každého měsíce) s předem danou částkou (která se může pohybovat od 5 do 2 tisíc eur), inkasem z běžného účtu zákazník.

Revolut: převody do zahraničí bez provize

Revolut je předplacená karta, která funguje přes aplikaci chytrý telefon a jednou z jeho hlavních výhod je, že si neúčtuje provize spojené s převody peněz a platbami do zahraničí.

Jeho použití je velmi snadné, stačí nainstalovat aplikace a odtud otevřít účet. Tímto způsobem máte možnost utrácet peníze ve 29 různých měnách a bez jakýchkoli poplatků ve více než 150 zemích pomocí karty bezkontaktní Visa nebo Mastercard.

Revolut vám také nabízí tři karty, ze kterých si můžete vybrat: Standard, Pojistné to je Kov.

Revolut Standard

Karta Revolut Standard je to nejjednodušší plán a bez jakýchkoli měsíčních nákladů vám umožňuje otevřít si běžný účet, a to jak v eurech, tak v librách.

S touto kartou můžete provádět převody do zahraničí ve 29 různých měnách s limitem až 6 tisíc eur měsíčně a za převody nad tuto částku bude účtována provize ve výši 0,5 %, pokud (a pouze) odhlásíte směnárnu .

Tato karta také umožňuje vybírat peníze z bankomatu bez provize až do limitu 200 eur měsíčně.

Revolut Pojistné

Karta Pojistné má měsíční poplatek 7,99 eur. Poskytuje stejnou funkcionalitu jako Standardale vyniká tím, že umožňuje provádět mezibankovní převody bez jakéhokoli měsíčního limitu.

Dále umožňuje vybírat peníze z bankomatu až do výše 400 eur měsíčně bez provizí.

Tato předplacená karta, která se vyznačuje tím, že je přechodným plánem řady Revolut, nabízí kromě výhod plánu také následující výhody: Standard:

  • Zdravotní pojištění v zahraničí;
  • Pojištění zpoždění zavazadel a mezinárodních letů;
  • Globální doručovací služba expresní kartou;
  • Priorita v zákaznickém servisu;
  • Okamžitý přístup k pěti kryptoměnám;
  • Umožňuje vytváření jednorázových virtuálních karet;
  • Přístup do letištních salonků (LoungeKey Pass).

Revolut Kov

Karta Revolut Kov přidává všechny výhody plánu Pojistné s měsíčními náklady 13,99 eur.

Za zmínku stojí zvýšení maximálního měsíčního limitu pro výběry z bankomatů bez provize, který nyní činí 600 eur. Tato kovová karta umožňuje zákazníkovi získat exkluzivní službu concierge k dispozici 24 hodin denně, což má mimo jiné nabídnout vysoce kvalitní asistenci při hotelových rezervacích, akcích, letenkách.

Další výhodou této předplacené karty je poskytování cashback 0,1 % za každé euro utracené v jakékoli měně v rámci Evropy a 1 % mimo Evropu.

Visa: řešení s větší svobodou pro spotřebitele

Velkou výhodou předplacené karty s platební metodou Visa je, že stačí pouze dobít požadovanou částku.

Stačí se u své banky nebo jiné banky zeptat, zda některá z vydaných předplacených karet patří do sítě Visa. Tímto způsobem se stává pohodlným, flexibilním a velmi schopným kontrolovat všechny vzniklé výdaje.

Tyto karty mohou být dvojího druhu: jednak na jednorázové použití, jako je tomu u dárkových karet, s jedním dobitím, jehož množství se používá do vyčerpání a poté se stane nepoužitelným; nebo na druhé straně dobíjecí, takže se dá použít několikrát.

Sdílejte s ostatními držiteli: VIABUY MasterCard

Tato předplacená karta je velmi rychlá, aniž byste museli kontrolovat svou kreditní historii, potvrzovat svou totožnost nebo předkládat potvrzení o příjmu, a lze ji také upravit ve zlaté nebo černé barvě. Kromě toho je doručení provedeno do 24 hodin a za platby v eurech nejsou účtovány žádné provize.

Existuje nespočet (konkrétně více než 36 milionů) provozoven, které přijímají platby ze sítě MasterCard, což je bezesporu další výhoda tohoto produktu.

Velkou odlišností této předplacené karty je fakt, že nabízí online účet s přiděleným osobním IBANem. Tento IBAN lze použít k načtení karty bez provizí nebo dokonce k tomu, aby vám ostatní lidé mohli posílat peníze.

Cestovat bezpečně, nic jako Millenium bcp Free Travel

Cestování s hotovostí v kapse nebo se šeky může být velmi praktické (a někdy i levnější), ale má svá nebezpečí, a to když vás například okradou.

S předplacenou kreditní kartou Milénium bcp Free Travel umožňuje bezpečnější přenášení požadované částky a také mnohem jednodušší, protože funguje jako normální debetní karta a kontroluje dostupný zůstatek.

Neexistují žádné provize z nákupů nebo plateb v zahraničí, ať už je zvolená destinace jakákoli a je v eurech, což je nepochybně velká výhoda při provádění operací s běžnou debetní kartou (protože banka si vždy účtuje poplatky).

Kromě toho má tento produkt také velkou výhodu oproti ostatním na trhu: zahrnuje rozsáhlou cestovní ochranu tím, že zákazníkovi poskytuje a cestovní úrazové a úrazové pojištění a také pomoc lidem v zahraničí.

To může být schůdné řešení i pro ty, kteří se chystají studovat do zahraničí.

Závěrem, možná pro ty, kteří již mají svou obvyklou kreditní kartu, se tato možnost nemusí na první pohled zdát lákavá. Zejména pro nákupy přes internet se však jedná o bezpečnou a málo rizikovou volbu. A pokud ještě nemáte jedno nebo druhé, využijte příležitosti porovnat všechna řešení kreditních karet na trhu:

(funkce(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/pt_PT/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(dokument, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
(funkce($) {
$(funkce() {
if (!$(‘#fb-root’).size()) {
$(‘body’).append(‘

‘);
(funkce(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {return;}
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/pt_PT/all.js#xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(dokument, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
}
});
$.post(‘https://www.comparaja.pt/blog/wp-admin/admin-ajax.php’, {
akce: ‘fbc_ping’,
post_id: ‘6435’,
nonce: ‘e873cc68c1’
});
})(jQuery);

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *