Puzzle kreditní karta: poznejte výhody

Puzzle, značka Banco BNI Europa, právě uvedla na trh kreditní kartu, která má v úmyslu změnit portugalský trh tím, že představuje inovativní funkci: možnost převodu dluhu z jiné karty na kreditní kartu Puzzle.

Vzhledem k tomu, že pro připojení není třeba měnit banku, karta Puzzle nemá žádnou provizi za zpřístupnění kreditní karty (anuita) a zahrnuje limit až 5 000 eur (podléhá schválení), navíc s některým bezplatným pojištěním a osvobozením od poplatky za čerpací stanice.

Skupina zakladatelů, která zahrnuje žádosti podané a schválené do 30. září 2019, bude mít kromě sady exkluzivních výhod také přístup k propagační RPSN ve výši 11,2 %. Pro zákazníky, na které se kampaň nevztahuje, je příslušná RPSN 16,1 %.

Pojďme se podrobně seznámit s funkcemi tohoto nového produktu.

#1 – Převod dluhu

Kreditní karta Puzzle, která se na portugalském trhu prosazuje jako novinka, obsahuje funkci, která umožňuje zákazníkovi při předplacení karty převést jakýkoli dluh, který má na jiné kreditní kartě, na svou kreditní kartu Puzzle, přičemž zaplatí pouze polovinu úrok v prvních 12 měsících (tj. platí 7,50 % TAN a 8,8 % RPSN).

Pro zákazníky, kteří jsou součástí skupiny zakladatelů, je výhodou, že během tohoto prvního roku nabízí Puzzle 0% úrok z převedené částky a za stejné období.

Na konci 12měsíčního období se na zbývající částku použije platná sazba (15 % TAN a 16,1 % RPSN). V případě skupiny zřizovatelů bude použitelná RPSN 11,2 %.

Podmínky pro převod dluhu jsou následující:

 • Tuto operaci je nutné vyžádat při předplacení kreditní karty Puzzle;
 • Podléhá schválení;
 • Operace platná pro převod celého dluhu pouze 1 kreditní karty od jiné úvěrové instituce;
 • Vrácení převedené částky bude provedeno podle způsobu platby zvoleného pro kreditní kartu Puzzle;
 • Po uplynutí 12 měsíců se na zbývající částku vztahuje běžná úroková sazba stanovená pro kartu.

Vyplatí se převést dluh? Verin praktický kufřík

Zaskočená Vera měla pohotovostní návštěvu u zubaře, která stála 2 560 eur. Vzhledem k tomu, že nemohla provést platbu v hotovosti, uchýlila se ke své kreditní kartě s TAN ve výši 15, % a dohodla se se svou bankou, že ji vrátí do 15 měsíců. To znamenalo, že i s úroky bude muset mladá žena platit měsíční splátku ve výši 188,23 eura.

O tři měsíce později se Vera dozvěděla o spuštění nové kreditní karty Puzzle a funkce převodu dluhu.

Vzhledem k tomu, že do splacení půjčky měl ještě rok, snažil se zjistit, zda mu převod dluhu umožní ušetřit nějaké peníze.

Protože Vera již zaplatila tři splátky a amortizovala 474,57 eur z nesplaceného kapitálu, znamená to, že má ještě zaplatit 2 085,43 eur. Jedná se tedy o částku, kterou chcete převést na kreditní kartu Puzzle.

Pokud by Vera zachovala své financování v současné instituci, platila by až do konce výplaty strop použité (12 měsíců), celkem 173,30 eur na úrocích.

Na druhou stranu, pokud využijete možnost kreditní karty Puzzle a využijete TAN skupiny zakladatelů (7,50 %) během 12 měsíců, kdy budete pokračovat ve splácení, bude to představovat náklady pouze 71,69 eur. se zájmem.

Tímto způsobem převedením dluhu na kreditní kartu Puzzle Vera ušetří 101,61 eur. Pokud se mladá žena připojí ke skupině zakladatelů, získá 0% úrok.

#2 – Osvobození od mezinárodních poplatků a poplatků za čerpací stanice

Kreditní karta Puzzle nabízí osvobození od mezinárodních poplatků a provizí. To je odlišující výhoda pro ty, kteří cestují do zahraničí, kteří tak budou moci výrazně ušetřit na platbách svých nákupů a služeb.

Vzhledem k tomu, že průměrná sazba na trhu činí 2,6 % na každou mezinárodní transakci, pokud spotřebitel provede 10 plateb v hodnotě 100 eur, může použití této karty ušetřit 26 eur.

Na druhou stranu tato karta také osvobozuje všechny uživatele od placení poplatku za dodávku paliva (50 centů).

#3 – Splátky nákupů

Puzzle Credit Card umožňuje platit nákupy na splátky přímo na platebním terminálu obchodu s možností výběru nejpohodlnějšího způsobu platby: tři, devět nebo 12 splátek s úrokem.

Pokud neplatíte na splátky a pokud nákup přesáhne 250 eur, máte možnost platit na splátky. aplikace (v tomto případě mezi dvěma a dvaceti čtyřmi splátkami s úrokem).

Je důležité si uvědomit, že splátky na automatickém platebním terminálu (APT) nemají žádné omezení hodnoty. Na aplikace a na lince podpory puzzle je možné platit pouze na splátky od 250 eur.

#4 – balíček pojištění

Kreditní karta Puzzle nabízí také balíček pojištění, který zahrnuje ochranu proti krádeži, ztrátě nebo nesprávnému umístění, ochranu při nákupu a pojištění cestovní asistence.

Volitelně a za příplatek si mohou zákazníci zakoupit také pojištění finanční ochrany, které zaručuje úplné nebo částečné splacení dluhu v případě smrti, invalidity, invalidity, nezaměstnanosti nebo hospitalizace.

#5 – Bezpečné a univerzální použití

Nový produkt společnosti Puzzle, který zahrnuje technologii bezkontaktní a která poskytuje 3D Secure pro větší bezpečnost při online nákupech, je spojena se sítí Mastercard, což umožňuje její přijetí jako platební prostředek po celém světě.

Pro větší pohodlí a kontrolu aktivity spojuje Puzzle funkčnost tohoto produktu s možností zákazníka dostávat SMS upozornění nebo emaily s automatickými informacemi o platbách, limitech a dalších užitečných údajích.

Je třeba také poznamenat, že prostřednictvím aplikace od Puzzle má zákazník možnost platit za služby – od vyúčtování energií až po platby státu – kreditní kartou Puzzle.

#6 – Veškerá správa se provádí prostřednictvím aplikace puzzle kreditní karty

S kreditní kartou PUZZLE můžete spravovat své nákupy a svou kartu s mnohem větší inteligencí, svobodou a odpovědností prostřednictvím aplikace pro tento účel, která vám umožňuje:

 • Podívejte se, jaký zůstatek máte k dispozici;
 • Konzultujte úvěrový limit;
 • Simulovat platbu nákupu na splátky;
 • Prohlížejte si výpisy, údaje o kartových účtech a transakce;
 • Změňte PIN nebo zablokujte kartu;
 • Plaťte za služby a nákupy a také nabíjejte svůj mobilní telefon;
 • Provádějte platby sociálnímu zabezpečení a státu;
 • Nastavte a změňte podrobnosti možnosti splátek, kdykoli budete chtít.

(funkce(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/pt_PT/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(dokument, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
(funkce($) {
$(funkce() {
if (!$(‘#fb-root’).size()) {
$(‘body’).append(‘

‘);
(funkce(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {return;}
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/pt_PT/all.js#xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(dokument, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
}
});
$.post(‘https://www.comparaja.pt/blog/wp-admin/admin-ajax.php’, {
akce: ‘fbc_ping’,
post_id: ‘20653’,
nonce: ’11e773daa8′
});
})(jQuery);

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *