Seznamte se s výhodami prémiové karty

Většina bankovních institucí má karty pojistné které poskytují exkluzivní podmínky stálým zákazníkům.

Podmínky pro předplatné prémiových karet mohou záviset na příjmu zákazníka a míře jeho zapojení do instituce, tedy na částkách držených bankou, ať už na vyžádání nebo v investicích, a také na typu upisovaných produktů.

Kritéria selektivity mohou být více či méně náročná v závislosti na bance a kartě.

Čím se karty odlišují pojistné?

karty pojistné lze považovat za symbol postaveníobjevující se zpravidla v souvislosti s pojmy jako např “zlato” nebo “Platina”. Jedná se o produkty s dalšími výhodami, které odměňují vaše nejlepší zákazníky.

Navzdory selektivnějším podmínkám nabízí také dodržování těchto produktů stropy rozšířenější.

Tyto kreditní karty mohou také poskytnout přístup k výhodám pojistnéjako je VIP zacházení v zákaznických službách a výhody spojené s cestováním, jako je služba limuzíny nebo přístup do letištních salonků, stejně jako exkluzivní komerční nabídky.

Čím selektivnější karty budou, tím vyšší anuitu pravděpodobně budou.

Kolik jsou karty pojistné?

Níže uvedená tabulka ukazuje náklady a úrokové sazby 12 kreditních karet v kategorii pojistné nabízené hlavními finančními institucemi v Portugalsku.

Kreditní karty Pojistné
Instituce Název produktu Anuita APR Platební náklady mimo EHP* Náklady na Online kreditní náklady* Náklady na záloha* Poplatek za benzín*
Abanca Zlatá karta ABANCA 60 € 14,9 % 2,7 % 4,83 € NA 0,50 €
EuroBic Zlatá karta EuroBic 50 € 15,3 % 2,72 % 6,75 € NA 0,50 €
Banco BPI Zlatá karta BPI 50 € 15,3 % 3,02 % NA NA 0,50 €
Obecné hotovostní vklady Platinová hotovostní karta 90 € 15,3 % 3,02 % 8,25 € 7,5 € 0,50 €
Nejlepší banka Nejlepší karta Visa Gold Plus 40 € 15,3 % 3,38 % 8 € 7,5 € 0 €
Banco Montepio Zlatá karta 60 € 15,3 % 2,70 % 7,75 € 7,75 € 0,50 €
bankéř platinová karta 60 € 15,3 % 2,72 % 7,98 € 6,98 € 0 €
Zemědělský úvěr Premier Card 50 € 15,3 % 2,72 % 7,5 € NA 0,50 €
Milénium bcp platinová karta 80 € 15,3 % 3 % 8 € 8 € 0,50 €
Platinová karta TAP 300 € 15,3 % 3 % 8 € 8 € 0,50 €
NOVÁ BANKA NB Platinová karta 220 € 15,3 % 3,38 % 8 € 8 € 0,50 €
Santander Totta platinová karta 150 € 14,6 % 3,02 % 8,50 € 8,50 € 0 €

Plus kolkovné (IS) V rozsahu karet pojistné

výše, je vidět, že všichni účtují anuitu, která se může pohybovat od 40 eur do 300 eur.

Rovněž náklady na zahraniční platby mimo EU jsou účtovány téměř u všech prezentovaných finančních produktů. Toto procento se pohybuje mezi 2,72 % a 3,38 %.Například pro výběr kreditu (záloha

) ve výši 100 eur, všechny tyto produkty si účtují náklady mezi 4,83 a 8,25 eur, s výjimkou karty BPI Gold, která jako jediná tuto provizi neúčtuje.

Pokud jde o online kredit, tento není účtován na kartách ABANCA Gold, EuroBic Gold, BPI Gold a Premier do Crédito Agrícola s cenou v rozmezí od 6,98 do 8,5 eur za výběry v hodnotě 100 eur.

U většiny těchto produktů je účtována daň z plynu ve výši 50 centů.

Pokud jde o RPSN, vidíme, že toto procento se pohybuje mezi 14,6 % a 15,3 %. Produktem, který nabízí nejnižší RPSN, je karta Santander Platinum, následovaná kartou ABANCA Gold se sazbou 14,9 % a zbytek 15,3 %.

Jaké pojištění nabízejí? Další silná vlastnost karet pojistné

je balíček pojištění, který nabízejí se svým členstvím. Kreditní karty Pojistné
– Pojištění Kartu ochrana nákupu Občanská odpovědnost Krádež karty nebo její podvodné použití Lékařská pomoc v zahraničí Domácí asistence asistence vozidla zůstatek na kartovém účtu Krádež peněz z bankomatu Národní právní ochrana
Online nakupování (bezpečné online) Zlatá karta ABANCA
Zlatá karta EuroBic
Zlatá karta BPI
Platinová hotovostní karta
Nejlepší karta Visa Gold Plus
Zlatá karta
platinová karta
Premier Card
platinová karta
Platinová karta TAP
NB Platinová karta
platinová karta

Na základě tabulky je vidět, že produktem nabízejícím nejlepší podmínky z hlediska pojištění je karta Caixa Platina od Caixa Geral de DepósitoI, která poskytuje téměř všechny prezentované služby s výjimkou ochrany při nákupech a krádežích nebo podvodech. použití karty. .

Kromě výše uvedeného krytí nabízí tato karta také cestovní asistenci a osobní úrazy, dále právní ochranu v zahraničí, ochranu objektů/domácnosti, zneužití výdajů, nelegální používání mobilních telefonů a garanci nejlepší ceny.

Karta BPI Gold naopak vylučuje pouze tři ze zmíněných služeb, ale ke svému balíčku pojištění přidává další krytí, jako jsou úrazy, cestovní asistence a právní ochrana v zahraničí.

Karta EuroBic Gold má pěkný balíček pojištění včetně poloviny hodnocených výhod. Kromě toho nabízí ochranu proti zneužití výdajů.

Na druhou stranu karta Best Gold Plus Visa je i přes nižší roční poplatek z hlediska pojištění nejméně výhodná, protože neposkytuje žádný ochranný balíček. Extra výhody karet

pojistné Existují i ​​další výhody, které může tento typ karet nabídnout, jako např poukázky nebo slevy v obchodech a restauracích, míle leteckých společností, VIP přístup k salonky na letištích,cashback

exkluzivní nabídky, mimo jiné výhody.

Uvedené atributy mohou být pro spotřebitele přidanou hodnotou při výběru toho pro něj nejvhodnějšího. Zpravidla při hledání kartypojistné

spotřebitel bere v úvahu především exkluzivní služby, které může nabídnout, přičemž nákladům přikládá menší význam. Je důležité, abyste při výběru karty vzali v úvahu své osobní zájmy.pojistné

abyste se ujistili, že volba je nejlepší volbou pro vaše potřeby.

Například pro ty, kteří cestují pravidelně, může být vhodnější karta s leteckými mílemi. Naopak pro toho, kdo nakupuje hodně, bude výhodnější karta s širokou sítí partnerů se slevami.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *